Svatby

Zaměřujeme se na mnoho účelových pobytů.

Nezapomenutelné momenty

Plánujete velkou životní událost a přejete si, aby jste ji prožili v pohádkovém prostředí? Máme pro vás skvělou zprávu! I v tom jsme schopni vyhovět a zajistit, abyste si tuto zvláštní chvíli užili naplno. Naše nabídka je tak široká a rozmanitá, že si z ní jistě vyberete to pravé místo pro svůj slavnostní den.

N

Rozsáhlá příroda v okolí

N

Profesionální personál

N

Umožňujeme využívat sály vybavené vlastním ozvučením

N

Zajistíme vše od květin až po dokonalé osvětlení

N
Domácí nutričně vyvážená strava

To pravé místo

Díky poloze středisek přímo uprostřed nádherné krajiny je romantika zaručena! Představte si, jak slunce zapadá za horizontem, zatímco vy a váš partner sdílíte ten nejdůležitější okamžik svých životů. Nebo co takhle šumění stromů a ptačí zpěv jako kulisu pro vaše sliby lásky? Ať už dáváte přednost horským vrcholkům nebo klidným lesům, naše středisko vám nabídne to nejlepší ze světa přírody.

Navíc se můžete spolehnout na naši profesionální péči a pozornost ke každému detailu. Tým našich odborných organizátorů události bude s vámi spolupracovat od začátku až do konce, aby zajistil, že váš den bude přesně takový, jak jste si vždy představovali. Ať už se jedná o catering, květinovou výzdobu nebo dokonalé osvětlení, nic nebude ponecháno náhodě.

Nemusíte hledat dál – my máme všechno potřebné pro váš velký den! Přijďte si to prohlédnout sami a zamilujte se do našeho pohádkového prostředí. Jsme si jisti, že budete nadšeni z toho, co jsme schopni nabídnout. Těšíme se na spolupráci s vámi při plánování vaší nezapomenutelné životní události!

RS Český ráj

506 01 Zámostí-Blata
Tel: +420 774 174 117

RS Eden

Roudnice v Krkonoších 65,
514 01 Jilemnice
Tel: +420 774 174 117