Teambuilding

Zaměřujeme se na mnoho účelových pobytů.

Dobít energii

V našich rekreačních střediscích máme pro vaše zaměstnance připravenou řadu aktivit a zážitků, které jim zajistí nezapomenutelný teambuilding. Přátelská atmosféra a profesionální přístup našeho personálu vytvářejí ideální podmínky pro posilování týmového ducha a vzájemné spolupráce mezi kolegy.

N

Rozsáhlá příroda v okolí

N

Možnost workshopů a rozšířených kurzů

N

Umožňujeme využívat sály vybavené vlastním ozvučením

N
Venkovní stany pro cvičení na čerstvém vzduchu
N
Domácí nutričně vyvážená strava

Zrcadlové sály

Jedním z hlavních pilířů naší nabídky jsou rozmanité sportovní aktivity, které jsou vhodné pro účastníky různých věkových kategorií a fyzické kondice. Vaši zaměstnanci si tak mohou užít například poutavé hry na plážovém volejbalu, vzrušující jízdy na horských kolech nebo relaxační procházky po okolní přírodě.

Kromě sportovního vyžití nabízíme i širokou paletu netradičních aktivit, které pomohou rozvíjet komunikační dovednosti a kreativitu vašich zaměstnanců. Mezi tyto aktivity patří např. interaktivní workshopy, ve kterých se účastníci naučí novým dovednostem, nebo zábavné soutěže s nejrůznějšími úkoly a výzvami.

 

V neposlední řadě je důležitá i nabídka kvalitního stravování a ubytování, které zaručují pohodlí a spokojenost vašich zaměstnanců po celou dobu pobytu. Naše rekreační střediska disponují moderním vybavením, útulnými pokoji a širokým výběrem chutných jídel připravených z čerstvých surovin.

RS Český ráj

506 01 Zámostí-Blata
Tel: +420 774 174 117

RS Eden

Roudnice v Krkonoších 65,
514 01 Jilemnice
Tel: +420 774 174 117